21 Feb 2018
Februar 21, 2018

Kadıköy Vaillant Kombi Servisi

0 Kommentare

Kadıköy Vaillant Servis No

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca kadıköy vaillant kombi servisi yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır.

Kadıköyde Vaillant Servisi

Ustalarımız Öncelikle evinize Geldiğimde sizi dinleyecek ve yaşadığınız problemi öğrenecektir. Ustalarımız isteğiniz doğrultusunda işleme başlayacaklar atölye ihtiyacı varsa atölye götürülecek yedek parça ihtiyacınız varsa yedek parça montajı yapılacak servisiniz sonlandırılacaktır.. Ustalarımız gerekli bilgileri aldıktan sonra gerekli çalışmalara başlayacaktır. Arzunuz bir isteğiniz doğrultusunda yedek parça ihtiyacı varsa yedek parça atölye götürülmesi gerekiyorsa atölyeye götürülme işlemi için sizden izin alındıktan sonra işleminiz başlayacaktır. Öncelikle Vaillant kombin izle veya Vaillant klimanız da yaşanan problemin ne olduğu konusunda sizi bilgilendirecek ne kadar ücretle yapılabileceği yedek parça ihtiyacı olup olmadığı kombinin veya klimanın atölyeye alınıp alınmaması gerektiği konularında sizi bilgilendirecektir.

Vaillant Servis Kadıköy

Kadıköy Vaillant Servisi olarak çalışma saatlerimiz şu şekildedir. Sahadaki ustalarımız hisse yılın 365 günü hizmet vermektedir. Resmi tatillerde Cumhuriyet Bayramı 23 Nisan 19 Mayıs gibi resmi tatillerde Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayram günlerinde kurumumuz hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz yılın 365 günü 12 ayı 7 haftası ve günün tamamı yani 24 saatte size telefon desteği sunmaktadır. Yani yılın 365 günün tamamında Kadıköy Vaillant Servisi olarak hizmet veriyoruz.. Ustalarımız sahada sabah 7 ile 22 saatleri arasında hizmet veriyor. Telefonla 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz.

Siteye Git

Kommentieren

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.